düğün paketi ankara
3 Temmuz 2020

Günümüzde yapılan araştırmalarda, mobilya sektöründe en fazla satışın düğün paketlerinde olduğu görülmektedir. Düğün paketlerine karşı olan bu yoğun ilgi mağazacıları da harekete geçirmiş ve mağaza içerisinde en fazla düğün paketlerine yer verilmişlerdir. Düğün paketi Ankara mağazalarında da son yıllarda sık görülmeye başlanmıştır. Mobilyanın göbeği dediğimiz Siteler bölgesi de artık seri bir şekilde düğün paketi üretimine geçmişlerdir.

Düğün paketlerine en çok, yeni evlenecekler ilgi göstermektedir. Yeni kurulacak evlerinde, mobilyalarının tam takım olmasını istedikleri için parça parça almak yerine düğün paketlerini tercih ederler. Düğün paketlerinin tercih edilmesinin nedenlerinden biri de aynı mağazadan alındığı için, mobilyaların hepsinin aynı anda gelecek olmasıdır. Günümüzde, mobilyaların teslim edilmesinde sık sık sorunlar yaşanmaktadır. Bu sorunların biri verilen sürede getirilmemesi, biri de hatalı gelmesidir. Bu konuda mağaza ile sık sık iletişime geçebilmek oldukça önemlidir. Mobilyayı tek yerden almak, bütün mobilyalar için tek kişiyle muhatap olmak demektir. Düğün stresinin yaşandığı süreçte bu durum oldukça önemli hale gelmektedir.

Yeni evleneceklerin yanı sıra, evinin dekorasyonuna büyük ölçüde önem gösteren insanlarda düğün paketlerine oldukça ilgi gösterirler. Tüm mobilyaların birbirine uyumlu olması, dekorasyon açısından önemli bir durumdur. Bu yüzden mobilyalarını değiştirirken sadece eskiyen parçayı değiştirmek yerine komple mobilyalarını yenilerler.
Düğün paketi Ankara mağazalarında koltuk takımı, yemek odası ve yatak odasından oluşur. Bazı mağazalar buna ek olarak sehpaları da eklemektedirler. Koltuk takımı mağazasına göre 2 kanepe ve 2 berjerden oluşurken, kimi mağazada 2 kanepe ve tek berjerden oluşabilir. Yemek odası parçaları konsol, masa, sandalye ve tv ünitesinden oluşmaktadır. Mağazaların bazıları tv ünitesini dahil etmeyebilir veya sandalye adedi değişiklik gösterebilir. Yatak odası parçaları ise yatak, dolap, komidin ve makyaj masası da dediğimiz şifonyerdir.

Düğün paketleri Ankara mağazalarında çok fazla çeşitle karşımıza çıkmaktadır. Her isteğe ve her tarza uygun düğün paketleri bulunabilmektedir. Mağazalara ve modellere göre düğün paketi fiyatları çok değişkenlik gösterir. Düğün paketi seçimi için yapmanız gereken tek şey, evinizin ölçüsünü iyi bilmektedir. Bu bilgiyi aldıktan sonra mağazalara gelip zevkinize en uygun düğün paketini rahatlıkla seçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir